Diagon Alley | Hogwarts RPG
Diagon Alley | Hogwarts RPG Sitesinin Sihirli Kapılarını Açmak Ve Siteden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Saygılarımızla,

Diagon Alley | Hogwarts RPG Yöneticileri. (:
Diagon Alley | Hogwarts RPG Sitesinin Sihirli Kapılarını Açmak Ve Siteden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Saygılarımızla,

Diagon Alley | Hogwarts RPG Yöneticileri. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası Artık Bir Tık Ötede..

AnasayfaWeb Site.KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karanlığa Gırış

YazarMesaj
Blake J. Karen
Admin | * K.S.K.S. Profesörü | Müdür Yardımcısı
Admin | * K.S.K.S. Profesörü | Müdür Yardımcısı
Blake J. Karen

Sıhır Denetleme
RPG Gücü:
Karanlığa Gırış Left_bar_bleue100/100Karanlığa Gırış Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarı: Yok
Şöhret: Sınırsız

Karanlığa Gırış Empty
MesajKonu: Karanlığa Gırış   Karanlığa Gırış EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 11:12 pm

Blake her zaman ki gibi yorgunluktan bitap düşmüş şekilde konuşmayaçalışıyordu. ‘Ben yapamam Lordum. Bunu başaramam’ diyordu. Tiz ve soğuk bir ses ‘Yaparsın Blake. Sen bunun için varsın unuttun mu? Dedi. Muhtaç gözlere, yardım istercesine baktı. Gözleri gözlerinedeğdiği anda kafalarını başka yönlere çeviriyorlardı. Hiç kimse mi benidüşün müyor ­­? Diye acılı bir şekildedüşündü. İçi çaresizlik içinde kıvranıyordu. İçinde ki acı yüzüne vurmuştu. Bunuyapamazdı. Masumdu onlar. Hiçbir suçları yoktu. Hiçbir… ‘ Pekâlâ yapacağım.’ Dedi umutsuzca.‘Başka çaren yok zaten Blake bunu zatenbaşından beri biliyordun. Boşuna direttin, beni ve kendini yordun Blake. Fakatsen en sadık hizmetkârlarımdan birisin. Seni cezalandırmayacağım’ dedi tiz ses. Masadan bir anda öfkeli uğultular yükseldi.Lord sinirlenmişti. Asasını havaya kaldırdı. Kırmızı ışık tüm odanın içinde hızdönmeye başladı. Bir anda öfkeli uğultu yeriniacılı çığlıklara bıraktı. ‘Yeter!’ diye bağırdı tiz ses. Herkes bir anda sustu. Acı yüzlerinevurmuştu. ‘O çok güçlü. Sus Blake sus…’ dedi babasının uyaran sesi.

Canım sıkıldı kısa yazdım.

Karanlığa Gırış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hava Aydınlıktan Karanlığa Dönerken