Diagon Alley | Hogwarts RPG
Diagon Alley | Hogwarts RPG Sitesinin Sihirli Kapılarını Açmak Ve Siteden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Saygılarımızla,

Diagon Alley | Hogwarts RPG Yöneticileri. (:
Diagon Alley | Hogwarts RPG Sitesinin Sihirli Kapılarını Açmak Ve Siteden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Saygılarımızla,

Diagon Alley | Hogwarts RPG Yöneticileri. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası Artık Bir Tık Ötede..

AnasayfaWeb Site.KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jonathan Sezluc'a

YazarMesaj
Jonathan Sezluc'a
1.Sınıf Gryffindor Öğrencisi.
1.Sınıf Gryffindor Öğrencisi.
Jonathan Sezluc'a

Sıhır Denetleme
RPG Gücü:
Jonathan Sezluc'a Left_bar_bleue14/100Jonathan Sezluc'a Empty_bar_bleue  (14/100)
Uyarı: Yok
Şöhret: Yok

Jonathan Sezluc'a Empty
MesajKonu: Jonathan Sezluc'a   Jonathan Sezluc'a EmptySalı Ara. 14, 2010 9:07 pm

[b]Ohh asa işini halletmiştik şimdi gereken şeylerden biride Cüppe idi cüppeye ihtiyacım çok olacaktı.
İlk gördüğüm dükkan madam malkinin cüppe dükkanı idi.Etraf ışıl ışıldı çok aydınlatılmıştı.Buda
hoşuma gidiyordu.İlk olarak bir görevli bulmalıydım Karşıma çıkan kadın
bana

-Ooo genç delikanlı ne yapıyorsun bakalım sanırım cüppe arıyorsunöyle değilmi?-

-Ahh evet efendim cüppe alabilirmiyim lütfen-

Daha sözümübitiremeden kadın:

- ah tabi bende hemen ölçülerini alayım dediydim.Kollarını kaldır hımm manşetlerini kaldır tamam boyun bel ...
yaklaşık yarım saat sonra kadın memnun bakışlarla işini bitirip Bana sarı kırmızı bir cübbe verdi Hemen cübbeyi çantama katlayıp koydum ve ağır adımlarla tertemiz ve ışıl ışıl dükkandan çıktım ve yine diagon'un o sonsuza kadar uzayan yolu gözüme geldi...[/b]

Jonathan Sezluc'a
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jonathan Sezluc'a
» Jonathan Sezluc'a
» Jonathan Sezluc'a
» Jonathan Sezluc'a