Diagon Alley | Hogwarts RPG
Diagon Alley | Hogwarts RPG Sitesinin Sihirli Kapılarını Açmak Ve Siteden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Saygılarımızla,

Diagon Alley | Hogwarts RPG Yöneticileri. (:
Diagon Alley | Hogwarts RPG Sitesinin Sihirli Kapılarını Açmak Ve Siteden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Saygılarımızla,

Diagon Alley | Hogwarts RPG Yöneticileri. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası Artık Bir Tık Ötede..

AnasayfaWeb Site.KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karanlığın Ortasında ..

2 posters
YazarMesaj
Nancy Ninewest
1.Sınıf Ravenclaw Öğrencisi.
1.Sınıf Ravenclaw Öğrencisi.
Nancy Ninewest

Karanlığın Ortasında .. Empty
MesajKonu: Karanlığın Ortasında ..   Karanlığın Ortasında .. EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:03 pm

Şu an karanlıkla aydınlığın tam ortasındaydım.Gözyaşlarım durmadan akıyordu ve istemsizce çevreme bakınıyordum.Bana bir umut verecek ne bir güneşim vardı bugün,ne de bir asam .. Sanki hepsi birdenbire yok olmuştu.Karanlık çökmüştü sanki.Odamdan çıkamıyordum,birşey beni engelliyordu.Belki de bunu istemiyordum.Neden sanki bu gerçeği herkes öğrenmişti ? Artık yapacağım hiçbir şey yoktu.Sadece beklemeliydim,doğru zamanı beklemeliydim.Odam sanki bana uymuşçasına soğuk,karanlık ve sessizdi.Dün akşam bizde kalan Claire`in bile sesi çıkmıyordu.Bana oldukça kızgındı,o da bu gerçeği öğrenmişti.Televizyonum hep kötü haberler gösteriyor ve öylesine çalışıyordu.Beni mutlu edecek birşey kalmamıştı.Sadece üzgündüm.Dolabımdan küçük bir zarf aşağıya doğru sarkıyordu,onu aldım.Zarfı açtım.Zarf çok eskiydi,kağıt zamanla yıpranmıştı.Biraz içindeki yazılara baktım.İşte bugün benim ağlamama neden olan bir diğer gerçek bu zarfın içinde yazılıydı ! Ailem.Benimle yıllarca ilgilenmemiş ve sonra da beni terkedip gitmiş olan ailem ..Böyle bir hayatım varken gözyaşlarıma mümkün olamazdım,bir şekilde akacaklardı.Uzun bir süre düşündüm.Acaba doğru mu yapıyordum ? Belki de cadı olarak kalmalıydım.Ben bunları düşünürken içeriye Claire girdi.Yüzü ifadesizdi.Bana baktı.Ama ben ona bakamadım,yüzümü çevirdim.İkimizde sustuk.Konuşmasak daha iyi olacağını biliyorduk.

En son Nancy Ninewest tarafından Perş. Ara. 16, 2010 4:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jack Sezluc'a
1.Sınıf Slytherin Öğrencisi.
1.Sınıf Slytherin Öğrencisi.
Jack Sezluc'a

Sıhır Denetleme
RPG Gücü:
Karanlığın Ortasında .. Left_bar_bleue0/0Karanlığın Ortasında .. Empty_bar_bleue  (0/0)
Uyarı: Yok
Şöhret: Yok

Karanlığın Ortasında .. Empty
MesajKonu: Geri: Karanlığın Ortasında ..   Karanlığın Ortasında .. EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:20 pm

Tek bir şey diyeceğim, büyük fonttaki yazı sadece uzun gösterir ama yine de kısa sürede okunur ve kendini belli eder. Betimlemeler için Edgar Allen Poe ve H.P. Lovecraft adlı yazarların kitaplarını okumanı tavsiye ederim...

Karanlığın Ortasında ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlığın Tutsağı-Bölüm 2
» Karanlığın Katili &1.Bölüm&