Diagon Alley | Hogwarts RPG
Diagon Alley | Hogwarts RPG Sitesinin Sihirli Kapılarını Açmak Ve Siteden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Saygılarımızla,

Diagon Alley | Hogwarts RPG Yöneticileri. (:
Diagon Alley | Hogwarts RPG Sitesinin Sihirli Kapılarını Açmak Ve Siteden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz..

Saygılarımızla,

Diagon Alley | Hogwarts RPG Yöneticileri. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası Artık Bir Tık Ötede..

AnasayfaWeb Site.KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. Sınıflar 1.Ders

2 posters
YazarMesaj
Selena Bucks
* Bitkibilim Profesörü.
* Bitkibilim Profesörü.
Selena Bucks

Sıhır Denetleme
RPG Gücü:
1. Sınıflar 1.Ders Left_bar_bleue0/01. Sınıflar 1.Ders Empty_bar_bleue  (0/0)
Uyarı: Yok
Şöhret: Yok

1. Sınıflar 1.Ders Empty
MesajKonu: 1. Sınıflar 1.Ders   1. Sınıflar 1.Ders EmptyPaz Ara. 19, 2010 1:09 pm

Mekan: Bitkibilim Dersliği
Ders Konusu: Nadir Bulunan Bitki Türleri
Ders Zamanı:90 dk

Selena bugünün gelmesini çok beklemişti.Sonunda büyük gün gelmişti..Bugün profesör olarak ders vereceği ilk gündü.Çok heyecanlıydı
Sabah erkenden kalkıp kahvaltısını yaptı.Derste anlatıcağı konuları haftalar önceden hazırlamıştı.İçinden
"umarım bir aksilik çıkmaz"diye düşündü.Hava çok güzeldi .Güneş gökyüzünde ışıl ışıl parlıyor,kuşlar ise sanki sadece onun için ötüyorlardı bugün.

Uzun ve güzel bir yolculuktan sonra okula vardı.İçeri girmeden uzun uzun okulu izledi.
"Bu okulda ne güzel anılarım oldu.Umarım profesörlük hayatımda öğrencilik hayatım gibi güzel geçer"diye düşündü.

Sonra içeri girdi ve bir zamanlar en sevdiği sınıf olan Bitkibilim sınıfına doğru yürüdü.Öğrenciler henüz gelmemişti.Çantasından ders notlarını çıkardı.Çok sevdiği bitkileri okşadı ve masaya nazikçe yerleştirdi.

Ve zil çaldı .Öğrenciler birer ikişer sınıfa girdiler ve yerlerine oturdular.Sınıf tamamen dolmuştu.Selena bunu çok sevinmişti.Sınıfa dönüp:

"Hoşgeldiniz arkadaşlar!Öncelikle derse eksiksiz geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim.Ben Bitkibilim profesörünüz Selena Bucks.
Bu benim profesörlükteki ilk yılım sizinle beraber hem eğleneceğiz hemde öğreneğiz.Umarım hepiniz dersimi seversiniz.İlk konumuz nadir buluna bitki türleri.Umarım hepiniz bitkileri seviyorsunuz." dedi ve bitkilerin ne kadar hassas olduğunu, nadir bulunan bitkilerin nerelerde bulunduğunu anlattı.

Dersin sonunda ise;
"İlk ders için hepiniz çok iyiydiniz beni dinlediğiniz için teşekkür ederim"dedi ve eşyalarını toplayıp dışarı çıktı.

ÖDEV: Galsamotu bitkisini araştırın.Yaptığınınz araştırmayla ilgili en az 5 satırlık bir rp yazıp bana pm yoluyla gönderin.

Bu ödevler en geç 1 Ocak 2011 tarihine kadar bana pm yoluyla ulaştırılıcaktır. Bunu yapmayan öğrencilerin binalarından 10 puan düşecektir

Şimdi bu başlığa cevap olarak derse hazırlığınızı,ders anını ve ders sonrasını anlatan bir rp yazınız.

En son Selena Bucks tarafından Paz Ara. 19, 2010 6:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Albus G. Dumbledore
Admin | Hogwarts Müdürü
Admin | Hogwarts Müdürü
Albus G. Dumbledore

Sıhır Denetleme
RPG Gücü:
1. Sınıflar 1.Ders Left_bar_bleue0/01. Sınıflar 1.Ders Empty_bar_bleue  (0/0)
Uyarı: Yok
Şöhret: Sınırsız.

1. Sınıflar 1.Ders Empty
MesajKonu: Geri: 1. Sınıflar 1.Ders   1. Sınıflar 1.Ders EmptyPaz Ara. 19, 2010 5:33 pm

Lütfen RP'de hangi bitki türlerini öğrettiğini belirt. Ona göre öğrenciler ödevlerini yapacaklar.*
http://diagonalley.yetkinforum.com

1. Sınıflar 1.Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1. Sınıflar- 1.Ders
» 1. Sınıf - 1. Ders
» Ders' e giderken
» Ders Kuralları
» Ders Duyuruları